Nawigacja

 • Konkursy przedmiotowe

  Konkursy przedmiotowe

  Uczniowie naszej szkoły rywalizować będą w konkursach przedmiotowych i tematycznych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych.

  Terminy poszczególnych konkursów:

  KONKURS BIOLOGICZNY 16.10.2018

  KONKURS PRZYRODNICZY 17.10.2018

  KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 18.102018

  KONKURS MATEMATYCZNY 19.10.2018

  KONKURS HISTORYCZNY 22.10.2018

  KONKURS POLONISTYCZNY 23.10.2018

 • "Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi,

  Nauczyciel również czegoś się uczy"

  Paulo Coelho

   

  14 października to data niezwykle ważna w życiu każdej szkoły, jest to bowiem Dzień Edukacji Narodowej - święto szkoły.

  Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy w tym wyjątkowym dniu tylko  natchnionych chwil oraz takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, radości z odkrywania drugiego człowieka, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dziecku i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

 • Dzień Chłopaka

  Dzień Chłopaka

  30 wrześnień to DZIEŃ CHŁOPAKA, w związku z tym świętem Samorząd Uczniowski zaprasza na  dyskotekę, która odbędzie się  4.10.2018(czwartek) oddziały przedszkolny, klasy I-III w godzinach 11.00-13.00, klasy IV-VIII IIIG.- 16.00-19.00

 • Sukces uczniów w konkursie literackim „Czcimy 100- Lecie Odzyskania Niepodległości”

  Sukces uczniów w konkursie literackim „Czcimy 100- Lecie Odzyskania Niepodległości”

  Sukces uczniów w konkursie literackim „Czcimy 100- Lecie Odzyskania Niepodległości”

   

  Dnia 22 września bieżącego roku w Filii Bibliotecznej w Lisowie odbył się Piknik Niepodległościowy, w czasie którego wręczono nagrody laureatom Gminnego Konkursu Literackiego, organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lubartowie w ubiegłym roku szkolnym. W gronie laureatów, w kategorii prozy, znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

  Nagrody otrzymali:

  • Mikołaj Smyk,
  • Amelia Wolińska,
  • Wiktoria Wróbel .

  Wyróżnienia otrzymały:

  • Julia Majchrzak,
  • Wiktoria Grzywacz.

  Gratulujemy zarówno laureatom, jak i przygotowującym uczniów do konkursu nauczycielkom języka polskiego- Paniom:  Katarzynie Bartosiewicz, Ewie Budzyńskiej- Filipowicz i Annie Kowalczyk- Usow.

 • Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie informacyjne które odbędzie się 27 września 2018(czwartek) o godzinie 17tej.

 • Sprzątanie Świata

  Sprzątanie Świata

  AKCJA-SEGREGACJA! 2x WIĘCEJ, 2x CZYŚCIEJ. Celem tegorocznej edycji jest wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów. W naszej szkole akcja będzie przeprowadzona w dniach 24-28 września.

 • 24 września uczniowie chętni wyruszą na poszukiwanie wakacyjnego słońca i zgodnie z coroczną tradycją rywalizować będą w BIEGU KU SŁOŃCU

 • VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

  VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

  27  września VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jedniodniowe Święto Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości.

 • W 21 września przeprowadzone zostaną w naszej szkole powszechne, bezpośrednie i tajne wybory do Samorządu Uczniowskiego, poprzedzone będą kampanią wyborczą  na której kandydaci  zaprezentują swoje programy wyborcze. 

 • Narodowe Czytanie
  12.09.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Narodowe Czytanie.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 odbędzie się w poniedziałek 3 września o godzinie 10.15. Msza  Świąt o godzinie 9.00.

 • Zakończenie roku szkolnego

  Zakończenie roku szkolnego

  Zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 22 czerwca o godzinie 10.15, Msza Święta w kościele parafialnym o godzinie 9.00

 • "Flagi Krajów Anglojęzycznych"

  "Flagi Krajów Anglojęzycznych"
  19.06.2018

    W dniu 19.06.2018 r. odbyło się wręczenie nagród za Szkolny Konkurs Plastyczny z Języka Angielskiego pod tytułem "Flagi Krajów Anglojęzycznych" dla klas 0-3.

    Zadaniem uczniów było wykonanie flagi kraju anglojęzycznego w dowolnej technice plastycznej. Po złożeniu przez uczniów flag, komisja w składzie nauczycieli pracujących w naszej szkole wybrała najładniejsze flagi.  Wyniki prezentowały się następująco:

  Kategoria wiekowa klasy 0-1: Miejsce 1 - Oliwier Barański kl.1a Miejsce 2 - Magdalena Sowa kl.1a oraz Aleksander Cieniuch kl.0 Miejsce 3 - Paweł Wasak kl.1a oraz Gabriela Wójtowicz kl.0. Wyróżnienie - Łucja Waśkowicz i Kacper Kuczyński z kl.1a

  Kategoria wiekowa klasy 2-3: Miejsce 1 - Kornelia Wróbel kl.2 Miejsce 2 - Paulina Sowa i Roksana Wrzos kl.2 Wyróżnienie - Maja Tomaszewska kl.2

  Uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy. Reszta uczniów za udział w konkursie otrzymała upominek.

  PP

 • "Flagi Krajów Anglojęzycznych"
  19.06.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii "Flagi Krajów Anglojęzycznych".

 • Dzień wolny od zajęć

  Dzień wolny od zajęć

  Uprzejmie przypominamy że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego dni 18.06.2018 jest  DNIAMI WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.

 • Podsumowanie projektów edukacyjnych 2017/2018

  Podsumowanie projektów edukacyjnych 2017/2018
  07.06.2018

    Udział w projekcie edukacyjnym jest zadaniem obowiązkowym każdego gimnazjalisty. (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 czerwca 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 843), § 8 ust. 1-7.). Konsekwencją niewywiązania się z niego jest brak możliwości ukończenia tej szkoły. Głównym celem tej działalności jest podniesienie umiejętności interpersonalnych i twórczego rozwiązywania napotkanych problemów oraz poszukiwania wiedzy.

    W bieżącym roku szkolnym zadanie to realizowali uczniowie klasy IIA i IIB w ośmiu grupach badawczych związanych z wybranymi tematami z różnych dziedzin nauki i pod opieką nauczycieli:

  • „Historia książki” - p. mgr Katarzyna Bartosiewicz;

  • „Azja – kontynent rekordów” - opiekun p. mgr Kornelia Ozon;

  • „Smacznie i zdrowo” - p. mgr Sylwia Włosek;

  • „Między Wieprzem a Parysówką - poszukujemy naszych korzeni.” - p. mgr Anna Jasińska;

  • „Krótka historia o Rokiczance” - p. mgr Ewa Wiącek;

  • „Odkrywamy Stany Zjednoczone Ameryki” - p. mgr Patrycja Mysiak;

  • „Pomagamy zwierzętom ze schroniska” - p. mgr Ewa Baran;

  • „Muzeum Regionalne” - p. mgr Sławomir Ejsmentewicz.

   

    W dniu 7 czerwca br. dokonaliśmy podsumowania całorocznej pracy. Uczniowie opowiedzieli o swoich projektach i zaprezentowali wyniki ich realizacji. Opiekunowie pozytywnie ocenili zaangażowanie młodzieży, a także podkreślili wysoki poziom tegorocznych prac projektowych. Ich zadaniem będzie jeszcze ocena punktowa, która ma wpływ na ocenę zachowania oraz sporządzenie zaświadczeń o udziale ucznia w projekcie, którego temat będzie zamieszczony na świadectwie ukończenia gimnazjum.

  Wszystkim drugoklasistom gratulujemy!

  ML

 • Projekty edukacyjne gimnazjum.
  07.06.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Projekty edukacyjne gimnazjum..

 • Święto Patronatu

  Święto Patronatu
   

   O, Ziemio Lubartowska.
  W piosenkach naszych trwaj!
  Tyś taka jest urocza
  Jak bzy, jak wiosna i maj.

  Czerwiec jest miesiącem szczególnym w historii naszej szkoły. Dokładnie 7 lat temu 5 czerwca 2011 roku zostało naszej szkole  nadane imię Ziemi Lubartowskiej. W piątek 8 czerwca o godzinie 11.00 odbędą się obchody Święta Patronatu naszej szkoły, który uświetnią programem artystycznym uczniowie.

 • Konsultacje

  Konsultacje

  Serdecznie zapraszamy rodziców na konsultacje indywidualne ktore odbeda sie w czwartek 24.05.2018 w godzinach 16.00-18.00

 • Pasowanie na Czytelnika

  Pasowanie na Czytelnika

  Dnia 18.05 br. z okazji przypadającego właśnie tygodnia bibliotek i bibliotekarzy odbyło się w naszej szkole pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników. Ten ważny moment poprzedziła krótka część artystyczna przygotowana przez klasę II b gimnazjum pod kierunkiem p. K. Bartosiewicz. Widzowie poznali ciekawostki dotyczące książek oraz prośby książek z biblioteki.

  Ceremonię pasowania na czytelnika poprowadzili - pan dyrektor S. J. Rogala oraz pani K. Bartosiewicz. Natomiast przedszkolaki z „zerówki” zostały przyjęte do Klubu Małego Czytelnika.

  Na zakończenie najaktywniejsi czytelnicy z każdej klasy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy cukierkowy poczęstunek.

  KB

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce
  21-100 Lubartów
 • (081) 855-56-81

Galeria zdjęć