Nawigacja

 • Ferie zimowe

  Od poniedziałku 29 stycznia  2018 r. rozpoczynają się w naszym województwie FERIE ZIMOWE i potrwają do 9 lutego 2018 r.

  HARMONOGRAM ZAJĘĆ

   

  Data

  Rodzaj zajęć

  Prowadzący

  Uwagi

  29 styczeń 2018

  9.00-13.00

  Gry i zabawy, warsztaty integracyjne, konkursy.

  Ewa Budzyńska Filipowicz,

  Katarzyna Dawidek,

  Ewa Baran, Iwona Andrzejkiewicz, Ewa Wiącek, Sławomir Ejsmentewicz, Patrycja Mysiak, Kornelia Ozon, Małgorzata Liszewska

   

  31 styczeń 2018

  9.00-13.00

  Wyjazd do stacji krwiodawstwa w Lubartowie.

  Projekcja filmu:”Chce się żyć”-Macieja Pieprzycy

  Sylwia Włosek, Katarzyna Bartosiewic, Urszula Michalak, Aneta Turzańska

   

  2 luty 2018

  9.00-13.00

  Prezentacja multimedialna:”ZDROWY TRYB ŻYCIA”

  Warsztaty kulinarne: wspólne przygotowanie potraw, degustacja.

   

  Beata Mioduchowska Najda, Anna Kowalczyk Usow, Anna Aftyka, Agata Szlachta, Paulina Polak

   

   

 • Zebranie z rodzicami

  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 25.01.2018 r(czwartek) o godzinie 17.00. Na spotkaniu będą państwo mogli dowiedzieć się o postępach i wynikach nauczania swoich dzieci w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

 • SZKOLNE KOLĘDOWANIE

  W dniu 9.01.2018 r. już po raz czternasty  Szkoła Podstawowa w Annoborze  odbył się Gminny Konkursu Muzyczny "Szkolne Kolędowanie". Nasi uczniowie doskonale się zaprezentowali w repertuarze kolęd i pastorałek, zajmując czołowe miejsca:

  Kategoria kl. 0 - Przedszkolaki:

  • Wyróżnienia:  Aleksander Cieniuch    

   Kategoria kl. I :

  • II miejsce: Amelia Paluszek  

  Kategoria kl. II:

  • I miejsce:   - Alicja Reszka 

   Kategoria kl. III

  • Wyróżnienie: Hanna Kloc 

  Kategoria klasy IV-VII:

  • Oliwia Urbaś 
 • Dzień Babci i Dziadka

  „Babcia ma święto, to babci dzień, 
  a ja pamiętam o tym. 
  Kwiatki jej dam, buzi jej dam, 
  słonko zaświeci złote.

  Z dziadkiem 
  wszystko jest pyszną zabawą.. 
  Szczotka tańczy raz w lewo, 
  raz w prawo, jakby tańczyła walczyka."

  21 stycznia swój dzień mają Babcie, 22 stycznia Dziadkowe. Dzień Babci i Dzień Dziadka to wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom, jak wiele w ich życiu znaczą dziadkowie, jak wiele miłości potrafią ofiarować i jakimi są przyjaciółmi i powiernikami. W środę 24 stycznia najmłodsi uczniowie zaprezentują  program  artystyczny dedykowany babciom i dziadkom: o godzinie 10.00-klasy 1-3; o godzinie 11.30-oddziały przedszkolne.

 • Opowieść wigilijna

  16 stycznia uczniowie klas IV-VII będą mieli okazję do kształtowania wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki teatralnej pt."OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" prezentowanego przez teatr w Lublinie.

 • WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

  W dniach10,11,12 I 13 stycznia 2018 odbędzie się zbiórka na WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY bardzo prosimy o włączenie się w naszą akcję. W środę, czwartek i piątek będą sprzedawane ciasta i babeczkia fundusze w ten sposób zebrane wesprą akcję WOŚP

 • Zabawa choinkowa

  ZABAWA CHOINKOWA ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 13 STYCZNIA 2018.

  • Oddziały przedszkolne i klasy I-III 11.00-14.00
  • Klasy IV-VII 14.00-17.00
  • Klasy gimnazjalne w czwartek 18.01.2018 w godzinach 17.00-20.00

   

 • Zimowa przerwa świąteczna

  W dniach od 23.12.2017 do 1.01.2018r.nie bedą odbywały się zajęcia edukacyjne, trwa zimowa przerwa świąteczna.

 • Jasełka

  Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy;
  dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
  Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,
  dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…

   

  Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

  W świąteczną atmosferę wprowadzą nas uczniowie klasy III, którzy 22 grudnia o godzinie 12.30 zaprezentują  przedstawienie jasełkowe, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.

 • Rekolekcje adwentowe

  ADWENT to czas radosnego oczekiwania do Świąt Bożego Narodzenia. Tegoroczne rekolekcje adwentowe w Parafii Miłosierdzia Bożego przeżywać będziemy w dniach 18-19 grudnia 2017 Msza Święta dla dzieci o godzinie 10.00

 • Mikołaj

  Święty Mikołaj to jedna z najbardziej znanych postaci na świecie.

  W zależności od kraju przybiera inne imię i przychodzi w inny dzień, ale zawsze i wszędzie z niecierpliwością oczekiwany jest przez wszystkie dzieci i nie tylko...

  W Polsce jest to 6 grudzień, właśnie tego dnia uczniowie klas IV-VI wyjadą na lodowisko  i do aquaparku. Bilety zasponsorował oczywiście Mikołaj i życzył nam:

  "Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości."

 • Andrzejki

  W andrzejkowy wieczór nawet osoby „twardo stąpające po ziemi” dają się porwać niezwykłości tego magicznego wieczoru.

  Tradycyjnie wieczór magii i wróżb połączony z dyskoteką odbędzie się w  czwartek 30.11.2017, 12.00-14.00  przedszkole, klasy I-III, 15.00-17.00 klasy IV-VI, 17.00-20.00 klasy VII i gimnazjum. WRÓŻBY 14.00-15.00

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się  28.11.2017, o godzinie 17.00.

 • Pasowanie na przedszkolaka

  My jesteśmy przedszkolaki

  Maluszki kochane

  Zapraszamy wszystkich gości

  Na nasze pasowanie.

  22 listopada o godzinie 11.00 dzieci z przedszkola zostaną pasowane na pełnoprawnych przedszkolaków. Będzie to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygodę z przedszkolem.

 • Półtora wieku walk, krwawych nieraz i ofiarnych, znalazło swój triumf w dniu dzisiejszym. Dzisiaj mamy wielkie święto narodu, święto radości po długiej, ciężkiej nocy cierpień.

                Józef Piłsudski

   

  Chociaż listopadowa aura sprzyja raczej atmosferze zadumy i smutku, to właśnie w tym miesiącu mamy powód do radosnego świętowania. 11 listopada przypada święto narodu polskiego. To data wyznaczająca odzyskanie niezależności naszego państwa po 123. latach rozbiorów. Data, która powinna upamiętniać burzliwą przeszłość historyczną Polski.

  Czy rzeczywiście pamiętamy? Czy potrafimy docenić fakt, że żyjemy w wolnym kraju? 10 listopada w naszej szkole odbędzie się uroczysty apel, w którym uczniowiej przypomną trudną drogę Polaków do odzyskania wolnej ojczyzny.

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na konsultacje indywidualne, które odbędą się w czwartek 26.10.2017 r. w godz. 16.00 -18.00.

 • Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce. Zanim jednak pierwszoklasiści zostaną przyjęci do grona społeczności szkolnej będą musieli wykazać się 27 października, że już są na to gotowi

 • Uczniowie naszej szkoły rywalizować będą w konkursach przedmiotowych i tematycznych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych.
  Terminy poszczególnych konkursów:

  23 październik- ORTOGRAFICZNY
  24 październik –JĘZYK ANGIELSKI

  25październik-MATEMATYKA

  26 październik -HISTORIA
  27 październik -JĘZYK POLSKI

 • Święty Jan Paweł II -Przyjaciel Młodych

  19 października w Szkole Podstawowej nr.4 w Lubartowie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Święty Jan Paweł II -Przyjaciel Młodych". Uczennice klas Ia Julia Wilczyńska i klasy II Natalia Szysiak zostały nagrodzone w tym konkursie. 

 • "Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi,

  Nauczyciel również czegoś się uczy"

  Paulo Coelho

   

  14 października to data niezwykle ważna w życiu każdej szkoły, jest to bowiem Dzień Edukacji Narodowej - święto szkoły.

  Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy w tym wyjątkowym dniu tylko  natchnionych chwil oraz takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, radości z odkrywania drugiego człowieka, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dziecku i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

  Niech towarzyszy Wam przekaz, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.
  Uroczysty apel z tej okazji odbędzie się 13 października.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce
  21-100 Lubartów
 • (081) 855-56-81

Galeria zdjęć