Nawigacja

 • Pasowanie na przedszkolaka

  My jesteśmy przedszkolaki

  Maluszki kochane

  Zapraszamy wszystkich gości

  Na nasze pasowanie.

  22 listopada o godzinie 11.00 dzieci z przedszkola zostaną pasowane na pełnoprawnych przedszkolaków. Będzie to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygodę z przedszkolem.

 • Półtora wieku walk, krwawych nieraz i ofiarnych, znalazło swój triumf w dniu dzisiejszym. Dzisiaj mamy wielkie święto narodu, święto radości po długiej, ciężkiej nocy cierpień.

                Józef Piłsudski

   

  Chociaż listopadowa aura sprzyja raczej atmosferze zadumy i smutku, to właśnie w tym miesiącu mamy powód do radosnego świętowania. 11 listopada przypada święto narodu polskiego. To data wyznaczająca odzyskanie niezależności naszego państwa po 123. latach rozbiorów. Data, która powinna upamiętniać burzliwą przeszłość historyczną Polski.

  Czy rzeczywiście pamiętamy? Czy potrafimy docenić fakt, że żyjemy w wolnym kraju? 10 listopada w naszej szkole odbędzie się uroczysty apel, w którym uczniowiej przypomną trudną drogę Polaków do odzyskania wolnej ojczyzny.

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na konsultacje indywidualne, które odbędą się w czwartek 26.10.2017 r. w godz. 16.00 -18.00.

 • Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce. Zanim jednak pierwszoklasiści zostaną przyjęci do grona społeczności szkolnej będą musieli wykazać się 27 października, że już są na to gotowi

 • Uczniowie naszej szkoły rywalizować będą w konkursach przedmiotowych i tematycznych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych.
  Terminy poszczególnych konkursów:

  23 październik- ORTOGRAFICZNY
  24 październik –JĘZYK ANGIELSKI

  25październik-MATEMATYKA

  26 październik -HISTORIA
  27 październik -JĘZYK POLSKI

 • Święty Jan Paweł II -Przyjaciel Młodych

  19 października w Szkole Podstawowej nr.4 w Lubartowie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Święty Jan Paweł II -Przyjaciel Młodych". Uczennice klas Ia Julia Wilczyńska i klasy II Natalia Szysiak zostały nagrodzone w tym konkursie. 

 • "Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi,

  Nauczyciel również czegoś się uczy"

  Paulo Coelho

   

  14 października to data niezwykle ważna w życiu każdej szkoły, jest to bowiem Dzień Edukacji Narodowej - święto szkoły.

  Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy w tym wyjątkowym dniu tylko  natchnionych chwil oraz takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, radości z odkrywania drugiego człowieka, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dziecku i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

  Niech towarzyszy Wam przekaz, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.
  Uroczysty apel z tej okazji odbędzie się 13 października.

 • 29  września VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jedniodniowe Święto Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości.

 • Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 27.09.2017 r.(środa) -godz. 17.00

 • 30 wrześnień to DZIEŃ CHŁOPAKA, w związku z tym świętem Samorząd Uczniowski zaprasza na  dyskotekę, która odbędzie się  28.09.2016(czwartek) oddziały przedszkolny, klasy I-III w godzinach 11.00-13.00, klasy IV-VI- 13.00-15:00, VII-III Gim 16.30-19.30

 • W najbliższych dniach września o ile pogoda będzie odpowiednia, uczniowie chętni wyruszą na poszukiwanie wakacyjnego słońca i zgodnie z coroczną tradycją rywalizować będą w BIEGU KU SŁOŃCU

 • Narodowe Czytanie

  W środę 6 września nasza szkoła przystąpiła do akcji  zainicjowanej w 2012 roku przez Prezydenta RP Narodowego Czytania. W tym roku lekturą Narodowego Czytania był dramat Stanisława Wyspiańskiego Wesele

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się 4 września 2017 klasy I-VII oraz oddziały gimnazjalne o godzinie 9.00, oddziały przedszkolne godzina 11.00. Msza Święta o godzinie 8.00.

 • PODWÓRKO TELANTÓW NIVEA

  SZANOWNI MIESZKAŃCY ŁUCKI I RODZICE, NASZA SZKOŁA WALCZY O RODZINNE MIEJSCE ZABAW. ABY JE ZDOBYĆ PROSIMY O GŁOSY, GDYŻ TYLKO 20 SZKÓŁ Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ GŁOSÓW WYGRYWA!!.GŁOSOWANIE TRWA OD 10.06 DO 31.07. 17R.

  WYWALCZMY WSPÓLNIE O PODWÓRKO TELANTÓW NIVEA

  jak głosować: OTWÓRZ STRONĘ www.podworko.nivea.pl

  http://podworko.nivea.pl/lokalizacja/326-lubartow

  l

  1. GŁOSUJ

  2. ZALOGUJ SIĘ NA BIAŁYM POLU / ODBIERZ POTWIERDZENIE NA SWOIM KONCIE EMAIL ( KLIKNIJ NA POLU" Potwierdź konto")

  3. WYBIERZ LOKALIZACJĘ: WYSTARCZY WPISAĆ W MIASTO -"LUBARTÓW"

  4. NA NASZYM FILMIKU- GŁOSUJ

  5. JESZCZE RAZ SIĘ LOGUJEMY ALE TERAZ JUŻ TYLKO NA POLU NIEBIESKIM

  6. GŁOSUJ

  7. POTWIERDŹ ŻE NIE JESTEŚ ROBOTEM / I KLIKNIJ BIAŁE POLE "POTWIERDŹ"

  8. GŁOSUJ 

  9. NA KONIEC POWINNA SIĘ POJAWIĆ INFORMACJA ŻE ZOSTAŁ ODDANY GŁOS "OK"

  10 WYLOGUJ SIĘ ( PRAWY GÓRNY RÓG)

  PRZY KOLEJNYCH GŁOSOWANIACH JUŻ TYLKO BĘDZIE SIĘ TRZEBA LOGOWAĆ NA NIEBIESKIM POLU

   POPROŚCIE O CODZIENNE GŁOSY RODZINĘ, ZNAJOMYCH, KOLEŻANKI I KOLEGÓW Z PRACY LUB INNE SZKOŁY.WALKA TRWA! WSZYSTKO W NASZYCH RĘKACH!!!

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

   SZANOWNI MIESZKAŃCY ŁUCKI I RODZICE, NASZA SZKOŁA WALCZY O RODZINNE MIEJSCE ZABAW. ABY JE ZDOBYĆ PROSIMY O GŁOSY, GDYŻ TYLKO 20 SZKÓŁ Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ GŁOSÓW WYGRYWA!!.GŁOSOWANIE TRWA OD 10.06 DO 31.07. 17R.

  WYWALCZMY WSPÓLNIE O PODWÓRKO TELANTÓW NIVEA

 • Uprzejmie przypominamy że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego dni 16.06.2017r. i 19.06.2017 –są  DNIAMI WOLNYMI OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

 • "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc,

   oglądaniem nieznanych rzek,

  a trudy wynagradzała mu pasja poznania".

  Owidiusz

   

   Wycieczka jest jedną z podstawowych form procesu nauczania i wychowania. Stanowi nieodzowny element wychowania i dydaktyki, a przede wszystkim realizuje wszystkie zadania szkoły. Najlepiej wykształcony dydaktyk oraz najlepsze podręczniki nie są w stanie zastąpić poznania przez obserwację, przeżycie i własne doświadczenie. Już Jan Amos Komeński w "Wielkiej Dydaktyce" (1957) zachęcał by "ludzi nauczać czerpać wiedzę nie z książek lecz z nieba i ziemi, dębów i buków".

  Wycieczki klasowe zaplanowane w obecnym roku szkolnym:

  Klasy I, II, 0, przedszkole- Magiczne Ogrody (7 czerwiec)

  Klasa III "a"i "b"- Zielona Szkoła Jedlanka(13-14czerwiec),

  klasy IV-V-Góry Świętokrzyskie (13-14czerwiec)

  klasa VI Warszawa (kwiecień)

 • Święto Patronatu

   O, Ziemio Lubartowska.
  W piosenkach naszych trwaj!
  Tyś taka jest urocza
  Jak bzy, jak wiosna i maj.

  Czerwiec jest miesiącem szczególnym w historii naszej szkoły. Dokładnie 6 lat temu 5 czerwca 2011 roku zostało naszej szkole  nadane imię Ziemi Lubartowskiej. W piątek 9 czerwca o godzinie 11.30 odbędą się obchody Święta Patronatu naszej szkoły, który uświetnią programem artystycznym uczniowie.

 • 1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W tym szczególnym czasie w naszej szkole i poza nią zorganizowane zostanie dla wszystkich uczniów niezapomniany, wesoły dzień. Część uczniów spędzała czas na powietrzu, gdzie wspólna zabawa będzie znakomitą odskocznią od szkolnych obowiązków, część uczniów wezmie udział w wycieczkach. Mamy nadzieję że na buziach cały dzień gościć będzie uśmiech. Dzieciom życzymy, aby radość w życiu zawsze i wszędzie im towarzyszyła

 • Uprzejmie przypominamy że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2.06.2017r. –jest  DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

 • Wyróżnienia w KANGURZE.

  Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”. Uczeń klasy czwartej Szymon Brzozowski  i uczennica klasy szóstej Ala Tomaszewska otrzymali wyróżnienia w tym konkursie. 
  Gratulujemy wyróżnień i życzymy powodzenia w kolejnych potyczkach z matematyką👌😉 

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce
  21-100 Lubartów
 • (081) 855-56-81

Galeria zdjęć